הפקות וידאו

וידאו שגורם ללקוח לעצור.

בתוך ים התוכן ברשתות החברתיות, הקרב שלנו – בעלי העסקים המפרסמים, הוא לגרום ללקוח בכלל לשים לב שאנחנו שם ולעצור את הגלילה האינסופית שלו כדי להתמקד בנו.

קריאייטיב נכון, קומפוזיציה, צילום מקצועי ועריכה מדויקת הם רק כמה מהגורמים שעוזרים לתוכן שלנו לעבור את מחסום השניות הראשונות של הצופה, ומשם להמשיך למשפך השיווק שלנו.

גלעד המזוקן הפקות יוצרים וידאו שגורם ללקוח לעצור, להרגיש, ולפעול.

המומחיות שלנו היא שילוב בין הומור לבין מסר ערכי או אינפורמטיבי. 

שלבי ההפקה.

אנחנו לא רק יוצרים את הסרטון, אנחנו גם יכולים להפיץ אותו עבורך, ומאמינים בעבודה מא' ועד ת'.
המומחיות שלנו היא יצירה של תהליך שלם מהרגע בו אין לך לקוחות ועד הרגע בו קיבלת כסף ליד.

אפיון הפרויקט

חופרים עמוק לקבל תשובות על השאלות של חוזקות וחולשות המוצר, הייחוד שלו לעומת המתחרים, תועלות הלקוח מהמוצר ועוד, זאת כדי שנוכל למנף את נקודות המכירה בצורה הטובה ביותר ולענות חששות של הלקוח.

בחירת קונספט

בהתאם לאפיון אנו עושים סיעור מוחין ומגיעים למספר רעיונות אפשריים לקריאייטיב של הסרטון, המטרה שלנו היא להבין איך להעביר את הסיפור של המוצר בצורה מושכת ומקורית שמדברת בשפה של הלקוח, מעוררת רגש ומניעה לפעולה.

כתיבת תסריט

הורדת הרעיון אל הקרקע בכתיבה מפורטת ופרקטית לפי שלבי הסרטון. סצנות, שוטים, מה רואים, מה שומעים,מה מרגישים. כאן הרעיון מתחיל להפוך למציאות.

צילום מקצועי

יום צילום וידאו HD, לצד הצילום עצמו ובהתאם לקונספט הצילום יכלול ציוד הקלטה ותאורה לפי צורך, צוות הפקה כולל רכב, שחקנים, תלבושות אביזרים ועוד. הפקה גמישה ומקצועית שיודעת לענות על כל צרכי הפרויקט.

עריכת הוידאו

עריכה מקצועית של הסרטון במלואו מתוך חומרי הגלם, דגש על עריכה מותאמת קהל. כאן יש משחק חשוב מאוד עם הריכוז של הצופה. עריכה מקצועית בקצב מהיר שומרת את הצופה מרוכז במסר שלנו.

הפצת הסרטון

ניהול קמפיין ממומן ברשתות החברתיות, בניית קהל מדויק וביצוע A/B Testing תוך מעקב שוטף ודיווח שקוף. אנחנו דואגים שהקמפיין יכניס לך יותר ממה שהוא מוציא.

תהליך שלם מהרגע בו
התקשרת אליי ועד קבלת לידים.

מתחילים כאן:

הפקות נבחרות

תוכן עבור המזוקנים: