הפקות וידאו

וידאו שגורם ללקוח לעצור.

בתוך ים התוכן ברשתות החברתיות, הקרב שלנו – בעלי העסקים המפרסמים, הוא לגרום ללקוח בכלל לשים לב שאנחנו שם ולעצור את הגלילה האינסופית שלו כדי להתמקד בנו.

קריאייטיב נכון,  צילום איכותי ועריכה מדויקת הם רק כמה מהגורמים שעוזרים לתוכן שלנו לעבור את מחסום השניות הראשונות של הצופה, ומשם להמשיך למשפך השיווק שלנו.

גלעד המזוקן הפקות יוצרים וידאו שגורם ללקוח לעצור, להרגיש, ולפעול.

המומחיות שלנו היא שילוב בין הומור לבין מסר ערכי או אינפורמטיבי. 

ארגז הכלים שלנו

אנחנו לא רק יוצרים את הסרטון, אנחנו גם יכולים להפיץ אותו עבורך, ומאמינים בעבודה מא' ועד ת'.
המומחיות שלנו היא יצירה של תהליך שלם מהרגע בו אין לך לקוחות ועד הרגע בו קיבלת כסף ליד.

1. אפיון הפרויקט

חופרים עמוק לקבל תשובות על השאלות של חוזקות וחולשות המוצר, הייחוד שלו לעומת המתחרים, תועלות הלקוח מהמוצר ועוד, זאת כדי שנוכל למנף את נקודות המכירה בצורה הטובה ביותר ולענות על חששות הלקוח.

2. בחירת קונספט

בהתאם לאפיון אנו עושים סיעור מוחין ומגיעים למספר רעיונות אפשריים לקריאייטיב של הסרטון, המטרה שלנו היא להבין איך להעביר את הסיפור של המוצר בצורה מושכת ומקורית שמדברת בשפה של הלקוח, מעוררת רגש ומניעה לפעולה.

3. כתיבת תסריט

פיצוח הקריאייטיב והורדת הרעיון אל הקרקע בכתיבה מפורטת ופרקטית לפי שלבי הסרטון. סצנות, שוטים, מה רואים, מה שומעים,מה מרגישים. כאן הרעיון מתחיל להפוך למציאות.

4. משחק של גלעד המזוקן

הזקן של גלעד הולך לפניו, והוא לא רק פרצוף מוכר - הוא מותג אמין וחיובי של צמיחה תוך כדי חיוך. גלעד יבצע את התפקיד בהגשה מושלמת וטבעית, שתגרום לצופה להישאר מרותק לאורך כל הסרטון.

5. הפקה מקצה לקצה

הפקה גמישה ומקצועית שיודעת לענות על כל צרכי הפרוייקט - ניהול כל תפקידי ההפקה כולל שחקנים וניצבים, תחבורה, ארט, תלבושות, אביזרים וכל מה שידרש.

6. צילום מקצועי

צוות צילום וידאו ברמה הגבוהה ביותר, למספר ימי צילום שיתואם מראש, כולל ציוד הקלטה תאורה או סטודיו בהתאם לקונספט הנבחר

7. עריכת הוידאו

עריכה מקצועית של הסרטון במלואו מתוך חומרי הגלם, במספר גרסאות בהתאם לצורך. עריכה מקצועית בקצב מהיר השומרת את הצופה מרוכז במסר שלנו. כולל עריכה מתקדמת של צביעה, הנפשות וכתוביות.

8. הפצה אורגנית

-ליווי ההפצה בנכסי הלקוח להצלחה מירבית
-פרסום הקמפיין בפלטפורמות גלעד המזוקן
-אפשרות לשת"פ בתשלום עם פלטפורמות קהילת המזוקנים של ישראל ומאבק פטור זקן לכולם

9. ניהול קמפיין ממומן

ניהול קמפיין ממומן ברשתות החברתיות, בניית קהל מדויק וביצוע A/B Testing תוך מעקב שוטף ודיווח שקוף. אנחנו דואגים שהקמפיין יכניס לך יותר ממה שהוא מוציא.

הפקות וידאו נבחרות

תוכן סושיאל

מסלול יוצר תוכן-משפיען שמטרתו העלאת מודעות ויצירת מעורבות ברשתות החברתיות הקשורה במותג. התוכן לא ברמת גימור של פרסומת אלא באווירה אותנטית.

יש מגוון אפשרויות ליצירה: ולוג, אנבוקסינג, סרטון הדרכה\ראיונות, קאבר מוזיקלי, טיקטוק\רילז טרנדי, סדרת סטורי ופעילויות שונות.

מומלץ לבנות קמפיין המשלב קוד הנחה עבור הקהל של גלעד המזוקן, ואפשר גם לצרף את קהילות 972beards או פטור זקן לכולם בתוספת תשלום.

מספר דוגמאות לתוכן:

מדיה קיט - למה לבחור בגלעד המזוקן?

רוצים להתלבט?