7 סיבות למה לגדל זקן

גלעד על המרפסת 972

למה גברים מגדלים זקן?

מה זה מתחיל ב-ז’, נגמר ב-נ’ ויש אותו רק לגברים? זקן!

7 סיבות לגידול זקן:

 1. נוכחות – כשיש לך זקן, אתה מרגיש את המבטים מסתובבים אליך בחדר (מי זה הגבר המזוקן הזה??), זקן גדול מביא איתו אחריות גדולה ונוכחות גברית רצינית. במקום להיות תינוק עם בייביפייס מסכן, אתה ויקינג עם זקן. אתה מייצג חוכמה וכוח, מעמד גבוה וביטחון עצמי.
 2. טיפוח – אנשים חושבים שגידול זקן נובע מעצלנות – אבל זה לא נכון. אולי זה מתחיל בעצלנות מלהתגלח, אם בעצלנות אתם מתכוונים לחסכון של ימבה זמן וכסף.. אבל כמה חודשים לתוך גידול הזקן, הוא כבר מוכיח משמעת וסבלנות. אישה יודעת שגבר יכול לגדל ולטפח חתיכה רצינית ויפה על הפנים, אפשר לסמוך עליו בגידול ילדים. עם זאת, אני מכיר כמה מזוקנים שמשקיעים בזקן שלהם יותר מאשר בילד שלהם…
 3. זהות – גברים רבים מרגישים שהזקן הוא חלק ממי שהם. הם אוהבים את איך שהזקן נראה ואיך שהוא גורם להם להרגיש. כשהם מביטים במראה הם מבסוטים על מה שהם רואים ולא מדיינים את עצמם בלי זקן. לא משנה מה האורך שלו.
 4. בריאות – מחקרים מוכיחים שהזקן הוא מעין פילטר לחיידקים, מגן עליך ממחלות ומסיכוי מוגבר לאלרגיה. בנוסף, הזקן חוסם חלק מהקרינה של השמש, שומר על העור שלך צעיר יותר ומפחית סיכויים לסרטן העור.
 5. השראה – מדענים מעידים שסירוק הזקן עוזר לגברים להתרכז, ובכך מגדיל את היכולת הקוגנטיבית ונותן השראה. שימו לב! לא לשחק יותר מידי אה? שההשראה לא תוביל לנשירה.
 6. מנהיגות – “מאברהם אבינו, דרך משה רבנו, ועד להרצל הגדול מכולם” הזקן היווה לאורך ההיסטוריה סמל למנהיגות. ככה זה, כשאתה מסתובב עם חברים ואתה מזוקן, אנשים מניחים אוטומטית שאתה המנהיג. אז יאללה בוא תהיה אגדי גבר ומי יודע אולי תהיה מנהיג היסטורי?
 7. יכולת – אם אתה רוצה, אתה יכול. שמע תכלס, יש אנשים בעולם שאין להם את הגנים לגידול זקן.. אז איך שאני רואה את זה – אם אתה יכול, אתה חייב.
גלעד על המרפסת דוד המלך
דוד המלך מדגמן את סיבה 6

ובנימה אישית, כשחושבים על זה, השאלה האמיתית היא – למה להתגלח? הרי זו החלטה אקטיבית שאתה צריך לקבל כל יום. אל תתגלחו רבותי. לא להתגלח. “תראי את המגולח למשעי הזה איזה גבר גבר” (אמר אף אחד, אף פעם).

תשובות נבחרות שקיבלתי מחברי קהילת זקני ישראל 972beards על למה הם מגדלים זקן:
 • למה? ככה
 • כדי להרגיש חלק מכנופייה
 • אני לא מגדל זקן, הוא מגדל אותי
 • כי אני זורק ז*ן על מה שהסביבה אומרת, אל תגידו לי מה לעשות
 • חברה שלי לא מרשה לי לקצץ
 • כי זקן זה קדוש, לא תשחית פאת זקנך
 • לא גדל לי על הראש, אז אני מגדל על הפרצוף
 • אני יכול להחביא שם דברים
 • בלי זקן לא מוכרים לי בירות
גלעד המזוקן מסלסל את השפם ונותן לוק של סלבאדור דאלי. השפם הוא ייחודי אבל הזקן הוא אייקוני
גלעד משחק אותה דאלי

לסיום

מה הסיבות שלכם? שתפו אותי!

עד כאן להפעם, פנינו לאן עם גלעד המזוקן. שנצמיח ונצליח!

אהבתם את הפוסט?

קבלו עדכון בפעם הבאה שפוסט יעלה

קליק לשיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פוסטים אחרונים מהבלוג

The Petition

  The petition, which includes 17 petitioners and 29 affidavits from a variety of units, reveals the new chief of staff’s policy – the elimination

קרא עוד »