יאללה, הגיע הזמן להצמיח את העסק שלך...

קורס יצירת תוכן לבעלי עסקים

קורס פרימיום של גלעד המזוקן בירושלים מיד אחרי החגים בימי חמישי בבוקר.

קורס פרונטלי שילמד אותך בתהליך ברור ופרקטי:

  • לנצל סופסוף את טיקטוק, אינסטגרם, וואטסאפ ופייסבוק ולהרוויח מהם.
  • לבנות פרופיל מנצח ואוטוריטה בתחום שלך.
  • להעביר את המסרים שלך בצורה ברורה.
  • ליצור תוכן אותנטי ולהרגיש איתו בנוח.
  • להצטלם ולערוך בעצמך בסמארטפון.
  • לשלב יצירת תוכן בחיי היומיום ללא עומס.
  • להיחשף לקהל חדש ורלוונטי ולהמיר אותו ללקוחות.

100% אחריות מלאה ל-30 יום!

מה כולל הקורס?

יש גם בונוסים?

מה נלמד בקורס?

מי זה גלעד המזוקן?

גלעד המזוקן הוא מומחה צמיחה – ולא רק בזקן. כמו שגלעד יוצר תוכן ומתפרנס מהזקן שלו, כך הוא עוזר לבעלי עסקים להצליח באמצעות שיווק, מיתוג ויצירת תוכן ברשתות החברתיות.

גלעד מייצר תוכן ויראלי כבר למעלה מ-10 שנים, והוא בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק בתוכנית מצטיינים של האוניברסיטה העברית.

כמו שאני יכול, גם אתם יכולים.

הגיע הזמן להצמיח ולהצליח!

אז כמה צריך להשקיע?

2,900 ש"ח כולל מע"מ*

*מחיר מיוחד ל-10 הנרשמים הראשונים, בתוקף עד ה-28.9.

100% אחריות ל- 30 ימים!
אז מה עוצר אותך?

"אבל, ומה אם..."
תשובות לשאלות נפוצות:

אוקי לגיטימי, הזמן של כולנו יקר. אבל האם בכלל יש לך זמן לקבל לקוחות חדשים? כי אם כן, אז כנראה שיש צורך בשיווק וצריך לעשות מאמץ ולפנות לזה זמן, אחרת העסק שלך לא יצמח. בקורס נלמד בצורה הדרגתית איך למתג את עצמנו ברשת אחת ולתמיד, לשלב שיווק בחיי היומיום בצורה שלא משתלטת על החיים, ליצור תוכן בצורה שחוסכת זמן, ולהיחשף ליותר לקוחות פוטנציאליים, וגם כשהם ירצו לרכוש מאיתנו – הם יגיעו הרבה יותר מוכנים לרכוש.

זה שאנחנו נייצר תוכן לרשתות החברתיות לא אומר שאנחנו חייבים לבזבז עליהן זמן מעבר למה שנדרש מבחינה עסקית. אנחנו נלמד שיטות ליצור תוכן ולהשתמש ברשתות בצורה יעילה וחסכונית, וגם אם לא תרצו לעשות זאת בעצמכם – כשתיקחו איש שיווק שיעשה את זה עבורכם, אתם תדעו איך לנהל אותו ולהגיע איתו לתוצאות. בכל מקרה: אפשר להיות יצרנים קבועים ברשתות החברתיות בלי להפוך לצרכנים מכורים!

אספר לך סוד כמוס: גם אני לא תמיד הייתי פוטוגני, וכשהייתי ילד שנאתי להצטלם. באמת! זו יכולת נרכשת, והיא שריר שגדל עם הזמן. בקורס נשבור יחד את המחסום הזה, נתרגל הרבה איך להצטלם בצורה אותנטית לנו, ונצא מהצד השני עם היכולת לצלם ולהצטלם. זו ההזדמנות לקפוץ למים! בשבילי, לראות את בוגרי הקורס מרגישים בנוח לצלם סרטון ולהעלות אותו לרשתות החברתיות, זו תחושה ששווה את הכל.

השיעורים עוברים בצורה נגישה לכל קהל, ואני עושה את המאמץ המירבי לגשר על פערים אם קיימים ברמת הידע בקבוצה. מי שקולט מהר יקבל משימות מתקדמות, ומי שקולט לאט אין מה לדאוג. יקבל הסבר בזמן השיעור או במהלך השבוע באופן אישי כך שכולם יתקדמו בקצב שמתאים להם.

אנשים אוהבים לקנות מאנשים, אז כדאי לשים את עצמך בפרונט של העסק. ובכל מקרה בקורס נלמד ידע וכלים פרקטיים כך שגם אם יש לנו עובד או ספק שעושה עבורנו את העבודה, אנחנו לא נהיה תלויים בו, נדע איך לבחור אותו, איך לנהל אותו ואיך להיעזר בו כדי להגיע לתוצאות.

המומחיות שלי היא ללמד אנשים ליצור תוכן בעזרת הסמארטפון. לכל אחד מאיתנו יש כלי עוצמתי לצילום ועריכה כבר אצלנו בכיס, ויחד נלמד לנצל אותו עד הסוף. מי שירצה לשדרג את המכשיר שלו או לרכו מיקרופון וחצובה יוכל לקבל המלצות למוצרים הכי משתלמים בשוק.

הקורס בנוי בצורה הדרגתית עם מפגשים שבועיים ומשימות שבמהלך השבוע יש לבצע. זהו תהליך, ולא זבנג וגמרנו. שווה לעשות מאמץ להכניס אותו בלו”ז שלך, כי אין הבטחה שיהיה מחזור נוסף. עם זאת, אם הזמן הספציפי שנבחר לקורס לא מתאים לך, צור איתנו קשר ונבדוק את האפשרות להצטרף למחזור הקורס בצורה דיגיטלית. שיעורי הקורס יוקלטו ותוכל לקבל אליהם גישה בלתי מוגבלת.

מצוין! הקורס שעשית יהיה בסיס מצוין לקורס יצירת תוכן. הקורס הזה מלא בידע ובפרקטיקה ויאפשר לך לתכנן תוכן, ליצור אותו ולהפיץ אותו באופן קבוע ובצורה שתביא לך תוצאות. אז אם אתה עדיין לא עושה את זה היום, הקורס והקבוצה התומכת שבו יתנו לך את הדחיפה לעשות את זה.

זה אומר שאני כל כך בטוח שהקורס הזה מצוין, שאם במהלך החודש הראשון לקורס תחליט שאתה לא מרוצה ממנו, תוכל לפנות אלי בכתב ולקבל את כל הכסף חזרה בלי שום שאלה. אז מה יש להפסיד? אין מה להפסיד. רק להרוויח!

כן, יש קופון הנחה מיוחד לחברי BNI. כדי לקבל אותו שלח לי וואטסאפ 054-222-4321. 

ניתן לחלק עד 3 תשלומים, כדי לעשות זאת שלח לי וואטסאפ 054-222-4321

יאללה, הגיע תורך ליצור תוכן ולצמוח ברשתות החברתיות.
שיהיה בהצמחה!

לוגואים הרצאות