תרומה למאבק

המאבק פועל לילות כימים במספר חזיתות במטרה להביא פטור זקן לכולם! כל תמיכה שלך במאבק תאפשר לנו להרחיב את הפעולות שלנו ולהעמיק את ההישגים החשובים שלנו, כמו 43,000 פטורי הזקן (לא כולל פטורים רפואיים) שהשגנו בזכות המאבק הציבורי, התקשורתי והמשפטי שאנו מובילים!

 

לתרומה באמצעות ביט: 054-222-4321.
באמצעות 
PayPal: 

רקע חשוב על המאבק: לאחר עדכון הפקודה ו”הנחיית רמטכ”ל” ביולי 2020 לצמצם את כמות המזוקנים בצה”ל, שיצרה בפועל אפליה חמורה בין דתיים לחילוניים וקצינים בכירים וזוטרים. יצאנו בקמפיין מימון המונים באמצעותו גייסנו את צוות עורכי הדין המקצועיים ביותר במשפט צבאי ועתרנו לבג”צ החיילים הגדול בתולדות המדינה!!
מאז ועד היום צוות המאבק משקיע את נשמתו בכל החזיתות. ימים ולילות, עבורך ועבור הזקן שלך! וכדי שנוכל להמשיך ללוות אותך ולייעץ לך ולכל חייל בצה”ל אנו זקוקים לתמיכתך.

הכסף שמגיע מתרומות משמש את צוות המאבק למימון מספר רב של פעולות, המתבצעים בשתי רמות:

הרמה האסטרטגית:

פעילות אל מול בכירי הצבא, הפרקליטות הצבאית, גורמי ממשל, חברי כנסת, וועדות הכנסת הרלוונטיות, וגופי התקשורת השונים. מרבית העבודה היא מאחורי הקלעים והיא ברמה המדינית, הציבורית והמשפטית.

 

הרמה היומיומית:

בפעילות השוטפת של צוות המאבק אנו מטפלים בעשרות פניות מכל הסוגים – החל מייעוץ במקרים נקודתיים ועד מחדלים חמורים ברמת היחידות כנגד המזוקנים שלהם. בתוך זה נכנס גם עדכונים שוטפים של המדריך הרשמי לפטור זקן, יצירת תוכן איכותי שמטרתו להנגיש את המידע ולהגיע לכל מזוקן בצבא, לקבל את המתגייסים החדשים, לתחזק את האתר הרשמי של המאבק, ועוד ועוד ועוד.

ניתן לתרום למאבק במספר דרכים:

  • לתרומה באמצעות הביט – 054-222-4321

  • לתרומה באמצעות PayBox – לחצו כאן

  • לתרומה באמצעות PayPal – לחצו כאן

  • לתרומה באמצעות רכישת מרצ’נדייז – לחצו כאן

כל תרומה תקדם את המאבק ותעזור לנו להביא #פטורזקןלכולם !

 

מרצ'נדייז לתרומה למאבק

רוצה להשיג פטור זקן ולשמור עליו?

הירשם לעדכוני מדריך פטור זקן ופקודת הזקן
וקבל 10% הנחה על פק"ל ההסתערות לפטור זקן!